O mně

Vítejte na stránce, tímto bych se vám ráda představila. Jmenuji se Lenka, je mi 30 let a ve své kariérní dráze jsem si prošla pestrým vývojem (zástupce šéfredaktora jednoho lehce bulvárního měsíčníku, orientace na znalost a problematiku vína či pomocný provozní restaurace…) a nyní jsem ukotvila v masérské činnosti. Tento obor jde ruku v ruce s mojí orientací na zdravý životní styl ve své komplexnosti, k čemuž mám velký osobní vztah i ve svém soukromém životě. Zájem o takovéto směřování a témata přišel postupně a přirozeně při mém celkovém osobním rozvoji. Zabývám se bylinkami, esenciálními oleji, léčivou energií minerálů a alternativními metodami léčení. Dbám na vlastní fyzickou kondici – cvičím jógu a tančím intuitivní tanec 5 rytmů. Neméně řeším i psychickou vyrovnanost a pohodu (mimo jiné navštěvuji rodinné konstelace a různé meditační a jiné semináře orientované na vlastní rozvoj a pochopení).

S masážemi na profesionální úrovni jsem začala, protože jsem chtěla přestat chodit do práce jen kvůli vydělávání peněz. Lákalo mě dělat něco, co mě bude bavit a dávat mi smysl. Pro masérskou činnost jsem velice nadšená, plná zápalu a radosti, jedná se o profesi, kterou činím s velikou láskou. Stále se učím, je to „škola“ na celý život. Absolvovala jsem nesčetně masérských kurzů, abych si rozšířila znalosti a obzory, poznala různé směry a úhly pohledu a pomalu se i sama vyprofilovala, jakou cestou se chci ubírat. Zjistila jsem, že mi je blízké propojení doteku, práce s energiemi a síly přírody v éterických olejích.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně podle jeho potřeb. Snažím se při svých terapiích vytvořit oázu nejen pro tělo klienta, pro jeho fyzickou „schránku“, ale zejména pro jeho psychiku a duši, poněvadž tyto věci jsou neoddělitelné a úzce spolu souvisí.

Lenka Stejskalová
Skřivanova 4, Brno
(vstup přes obchod s čaji nebo velké zelené dveře)
pondělí-čtvrtek-pátek (po předchozí domluvě)
 
stejskalova.lenka@gmail.com
FB: hojivá síla doteku
+420 724 938 298
IČ: 88518779
 
Napište nám vaši zkušenost s naší masáží:
Váš email:
Váš text:
Váš podpis: